Nasi absolwenci

Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Martyna Owczarek

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2017 roku. Prace Martyny, to piękne kompozycje kwiatowe, urocze bukiety, lekkość, forma i bogactwo roślin. Widzimy, że często sięga do roślin ogrodowych iłąkowych, natura jest blisko w jej pracach. Prowadzi pracownię Martyna Owczarek Florystyka!

Ewa Chmiel

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2017 roku. Prace Ewy to piękno kwiatów i prostota. Cechuje ją delikatność doboru kwiatów i kobieca ręka. Prowadzi Kwiaciarnia Dekoria w Nysie! Polecamy!
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Dorota Wagner

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2017 roku. Prace Doroty, bliskość natury, fascynacja tropikiem, ciekawość świata roślin. W jej pracach zobaczycie rękodzieło pięknie połączone z kwiatami. Ciekawa koegzystencja kwiatów i rzemiosła, niezwykle pracochłonnego. Ciekawa też jest inspiracja, czy to las, czy łąka, czy podróż do Meksyku ... oglądając bukiety i kompozycje Doroty, przenosimy się tam. Sprawdźcie!

Marta Nestorowicz

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2017 roku. Prace Marty to rozmach i elegancja. Lubi posługiwać się formą i tworzy prace dające poczucie luksusu. Jej prace najlepiej zobaczyć w jej firmie One Day Marta Nestorowicz, realizacje ślubne Marty to klasa sama w sobie!
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Magdalena Machulak

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2017 roku. Prace Magdy charakteryzuje naturalność i bliskość lasu, łąki... nostalgiczny spacer. Eksperymentuje z prostymi materiałami i często stosuje mocne kontrasty kolorystyczne, tworząc ciekawe, pełne wyrazu zestawienia. Nie boi się eksperymentu i nowatorskich rozwiązań.

Ewa Polok

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2016 roku. Prace Ewy to kolorystyczna uczta, prostota i dbałość o detale. Cechuje ją delikatność doboru kwiatów i kobieca ręka. Sprawdźcie!
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Emilia Szecówka

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2016 roku. Prace Emilii to pięknie dobrany materiał roślinny i naturalność. Jej zamiłowanie natury i i precyzja sprawiają, że z jej prac bije spokój i harmonia. Jest członkinią zespołu Kwiaciarni Zielona Gęś *floral art. Swoje prace prezentowała też w prasie branżowej, na pokazach florystycznych samodzielnie i jako asystentka mistrzów.

Marta Nawrot

Laureatka Kwitnącego Grantu 2015 absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2016roku. Marta pracuje w ciszy i skupieniu, jej prace są przemyślane i zaplanowane. Nie ogranicza się w środkach wyrazu i pięknie pracuje z dużą różnorodnością roślin. Prowadzi pracownię florystyczną koło Sieradza, w której specjalizuje się we florystyce ślubnej. Swoje prace prezentowała też w prasie branżowej, na pokazach florystycznych.
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Renata Poseł

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2016roku. Prace Renaty to delikatność materiału i kolorystyczny rozmach! Jej dzieła pełne są kobiecości i ciepła, a zestawienia roślin przemyślane i harmonijne.Prowadzi pracownię florystyczną Floreni w Małopolsce, w której specjalizuje się we florystyce ślubnej. Swoje prace prezentowała też w prasie branżowej, na pokazach florystycznych samodzielnie i jako asystentka mistrzów. www.floreni.pl

Agnieszka Ogórek

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2015 roku. Prace Agnieszki to pięknie dobrany materiał roślinny i delikatność. Jej wyczucie koloru i pracyzja sprawiają, że z jej prac bije spokój i harmonia. Prowadzi pracownię florystyczną Flora Love w Krakowie, w której specjalizuje się we florystyce ślubnej. Swoje prace prezentowała też w prasie branżowej, na pokazach florystycznych samodzielnie i jako asystentka mistrzów. www.floralove.pl
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Monika Trzaska-Mianoska

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2015 roku. Prace Moniki to fantazje, energi i ogień, pracuje z rozmachem i emocjami. Nie unika kontrastów i mocnych zestawień, jej prace są zwykle bardzo wyraziste.

Katarzyna Kowalska

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2015 roku. Prace Kasi to rozmach i fantazja w jednym, często z dużą dozą elegancji i blasku.W związku z zamiłowaniem i pracą ogrodniczą, spotkać możemy w jej bukietach i kompozycjach wiele ciekawych roślin, w interesujących zestawieniach. Kasia nie boi się wyzwań i realizuje przeróżne zlecenia. Prace prezentowała też na pokazach florystycznych samodzielnie i jako asystentka mistrzów.
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Justyna Mianderla

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, laureatka Kwitnącego Grantu 2014/15,dyplomowana florystka od 2015 roku. Prace Justyny to poszukiwania, natura, miłość do roślin. Jako bardzo młoda osoba, stypendystka Kwitnącego Grantu wciąż poszukuje swojej drogi, zaskakuje i nie boi się wyzwań. Aktualnie studentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Kamila Misiec

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2015 roku. Prace Kamili charakteryzują się lekkością i delikatnością. Pracuje w prostocie, a jej ulubiony temat to śluby i dekoracje ślubne. Spełnia się proponując kompleksowe dekoracje ślubne. Właścicielka firmy Atomówka - florystyka i dekoracje www.dekoracje-atomowka.pl
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Anna Bloch

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2015 roku. Kiedy pracuje z kwiatami, oddaje się temu w stu procentach. Niezwykle skupiona i cicha, jednocześnie zarażająca uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Jej prace są odzwierciedleniem osobowości – tajemnicze, delikatne i poetyckie, a przy tym niezwykle intrygujące.

Ewa Bartosiak

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2015 roku. Prace Ewy charakteryzują się przemyślaną kompozycją i doskonałym wyczuciem tematu. W ciekawy sposób dobiera barwy i gatunki, a dzięki niepowtarzalnemu zmysłowi technicznemu potrafi poradzić sobie z każdą kwiatową kompozycją. Na co dzień jej prace można podziwiać w kwiaciarni Zielona Gęś w Opolu.
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Sylwia Osipiak

Mistrz florystyki, ukończyła klasę mistrzowską W szkole florystycznej Kwitnące Horyzonty w grudniu 2014 z najlepszym wynikiem. Jej prace cechuje odwaga w łączeniu materiałów i rozmach. W swoich artystycznych poszukiwaniach często eksperymentuje z techniką i nowymi, niebanalnymi materiałami roślinnymi. Jej prace cechuje kolorystyczna swoboda, lekkość i ponadczasowa elegancja. Jej prace możemy podejrzeć w Kwiaciarni Zielona Gęś, gdzie od kilku lat pracuje. Publikuje również w prasie branżowej.

Renata Molska

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2014 roku. Prace Renaty to ucieczka od codzienności, wyciszenie, często monochromatyczne. Zawsze pracuje w skupieniu, osobiście niezwykle skromna i pozytywna :)
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Justyna Piętka-Tokarczyk

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2014 roku. Prace Justyny to kwintesencja delikatności, lekkości. Pokazuje niuanse, każdy element, każdy kwiat jest u niej ważny. Ciekawie podchodzi do koloru i bawi się nim z dużym wdziękiem.

Aleksandra Kusz-Lewandowska

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2014 roku. Od początku przygody z kwiatami przejawiała wielki entuzjazm, jako młoda mama przylatywała na zajęcia co miesiąc z Wielkiej Brytani. Z kwiatami pracuje odważnie z nutą klasyki i elegancji. Angażuje się w artystyczne działania w Dusznikach, gdzie mieszka. Właścicielka Kwiaciarni Pod Okienkiem.
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Weronika Wienczek

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2014 roku. Ambitna, pracowita i wytrwała! Zaczynała edukację z zamiłowaniem, a skończyła z bogatą wiedzą i umiejętnościami. Jej prace charakteryzuje precyzja i dokładność, zawarta w pięknej formie. Mistrzyni detalu!

Dorota Kotowicz

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2014 roku. Poszukująca i twórcza, jednym z jej ulubionych środków wyrazu jest ograniczenie koloru i praca na barwach achromatycznych, z mocnym zaakcentowaniem czerni. Jej prace charakteryzuje odwaga, rozmach. Warto zwrócić uwagę na ich współczesną formę. Uczestniczy w pokazach i artystycznych eventach.
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Rafał Kawałko

Absolwent Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowany florysta od 2014 roku. W jego pracach widać miłość do roślin, do ich piękna, kocha je i zna bardzo dobrze. Zaskakuje doborem i zestawieniem gatunków i wiele z nich pozyskuje z własnego ogrodu. Od lat jest nauczycielem i zaraża swoją botaniczną pasją młode pokolenia, od niedawna także wykładowca florystyki, też z sukcesami! Śledzi najnowsze trendy, interesuje się fotografią. Zwycięzca konkursu "Kolorowy Ptak" organizowanego przez Prestige- Kwiaty. Właściciel pracowni NPK Rafał Kawałko Floral Designer.

Weronika Torba

Absolwentka Kwitnących Horyzontów szkoły florystycznej, poziom florysta, dyplomowana florystka od 2014 roku. Zdolna i utalentowana, poszujująca, co widać w jej pracach. Nie wybiera rozwiązań prostych i oczywistych, często ważniejsze dla niej jest znalezienie własnego rozwiązania. Świetnie operuje kolorem, potrafi oddać dynamikę i ruch w pracach. Od kilku lat pracuje jako florystka. Jej prace możemy zobaczyć w czasopismach branżowych, m.in. bukiet z tulipanów dla Pani Prezydentowej Komorowskiej.
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Teresa Hofman

Absolwentka Szkoły florystycznej Kwitnące Horyzonty, klasy mistrzowskiej 2014/15.Mistrz Florystyki. W jej pracach widać zaiteresowanie sztuką i własną drogę artystki. Teresa często zadaje podstawowe egzystencjonalne pytania i w pracami na nie odpowiada. Wszystko co robi porzedzone jest szerokimi przemyśleniami. Kocha rośliny i jako absolwentka również Akademi Rolniczej, wie o nich bardzo dużo. Nic w jej pracach nie jest przypadkowe, wszystko ma swoją historię. Prowadzi kursy i szkolenia. Jej prace możemy zobaczyć w Kwiaciarni Zielona Gęś, gdzie od niedawna pracuje.

Renata Wieczorek

Absolwentka Mistrza Florystyki 2014/15 w szkole florystycznej Kwitnące Horyzonty. Jej prace to zaskakujące precezją rękodzieło, a patrząc szerzej na jej twórczość możemy się wiele o sztuce rękodzielniczej dowiedzieć. Ostatnio śmiało i ciekawie pracuje z kolorem i materiałem roślinnym, co daje w rezultacie bardzo ciekawe prace. Prowadzi wiele kursów i warsztatów.
Nasza absolwentka Martyna Owczarek

Artur Trzcionka

Absolwent Klasy Mistrzowskiej w Kwitnących Horyzontach 2014/15. Prace Artura to rozmach, lekkość dużej formy i pomimo zaskakujących rozmiarów, duża delikatność i sporo interesujących detali. Charakteryzują się precyzją wykonania i interesującą konstrukcją, którą autor przygotowuje w mgnieniu oka! Artur pochodzi z Górnego Śląska, materiałem z którym eksperymentuje jest papier, co też często możemy zobaczyć w jego pracach. Właściciel Studia Florystycznego Arti Dekor w Siemianowicach Śląskich.

Agnieszka Zakrzewska

Absolwentka poziomu mistrz florystyki z roku 2012/2013. Jej prace charakteryzują się dużym wyczuciem materiałowym, odwagą w łączeniu kwitowych elementów oraz oryginalną kompozycją i kolorem. Agnieszka mocno działa w florystycznym świecie, ostatnio wydała autorską książkę "Świat Florystyki. Sztuka układania i fotografowania kwiatów" >>>> POLECAMY! Prowadzi również bloga o nazwie: FotoFlorystyka: Florysta za Obiektywem >>>> www.fotoflorystyka.weebly.com
Kwiaciarnię Zielona Gęś, Opole
Jeśli chcesz z nami porozmawiać, dzwoń! Gdybyśmy nie mogli rozmawiać, oddzwonimy:)

Jesteśmy dla Was również dostępni w budynku szkoły w godzinach zajęć.

Kontakt

ul. 1 Maja 93, 45-355 Opole

mob.: +48 505 289 456

Konto bankowe: mbank
25 1140 2004 0000 3102 7808 5672

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. sklep internetowy: rozkwitajznami.pl
Ciacha

Serwis kwitnacehoryzonty.pl korzysta z plików cookie, aby dostosować usługi do Twoich preferencji. Niektóre pliki cookie są zaś niezbędne do prawidłowego działania witryny. Dzięki nim możemy wyświetlać Ci spersonalizowane oferty i informacje o promocjach, zarówno w witrynach kwitnacehoryzonty.pl, jak i na innych stronach. Oczywiście to Ty decydujesz. Możesz w każdej chwili określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.